Zpět na výpis

Luxusní byt u Lago Como

2
ID: IT0018

Čtěte více

11 064 150 Kč

414 000 €

378 042 £

489 889 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní byt ve druhém patře nové residence s výhledem na Lago Como. Byt o rozloze 85m2 se skládá z velkého obytného prostoru, který spojuje kuchyni, jídelnu a obývací pokoj, 2 ložnic, koupelny a balkónu s panoramatickým výhledem na jezero. Nový developerský projekt nacházející se na východním svahu nad půvabným městem Varenna a nabízející nádherné pohledy na jezero Como. Celý komplex byl navržen a postaven s užitím nejmodernějších technologií a se zvláštním důrazem na luxus a dokonalý italský design. Všechny apartmány jsou centrálně vytápěny, mají garáž a WIFI přístup k internetu. Sdílí krásnou zahradu a bazén. Apartmány v tomto komplexu lze užít k vlastnímu bydlení a nebo k pronájmu. Komplex se nachází 200m od jezera v kopci nad městem Varenna (5 minut jízdy autem), v tzv. Zlatém trojúhelníku (nejluxusnější oblasti) Lago Como. Jedná se o skvělou realitní investici, která se dozajista zhodnotí. Letiště Bergamo s přímým spojením do Prahy je jen 78km, milánská Malpensa jen 120 km. Autem to sem z Prahy trvá asi 9 hodin. Nejbližší alpské lyžařské středisko je vzdáleno 68km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247