Zpět na výpis

Luxusní apartmány v Toskánsku u moře, Calambrone

1-4 1 ano 100m
ID: IT0124

Nejrychlejší cesta z Prahy k moři. Jedinečná možnost moderního luxusního víkendového bytu u moře…..

Čtěte více

6 210 000 Kč - 17 500 000 Kč
230 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečné právě dokončené moderní designové apartmány 100m od moře a s výhledem na něj ani ne 15 minut od letiště v Pise. Tento nový komplex se nachází na místě historických slunečních lázní. Architekti využili skvělé polohy a nejmodernějších technologií a vytvořili jedinečný supermoderní komplex na vysoké úrovni. Byty, ke kterým patří garáže, mají plochu od 55 do 130 m² a skládají se ze 2-5 pokojů a lze je různě spojovat. Většina bytů má nádherné střešní terasy, které lze využít i jako menší zahradu (plochy teras až 150m2). V centru celého komplexu je společná zahrada a v přízemí se nachází obchody, restaurace, banka, lékárna a lékařské středisko. Komplex je necelých 100m od krásné písečné pláže, kde lze využít soukromého plážového klubu nebo veřejné pláže. Dále má komplex dohodu s vedlejším luxusním hotelem, kde je velký bazén, spa, fitness, masáže, kosmetika a tenisové kurty a michelinská restaurace. Pár kilometrů od komplexu je i golfové hřiště a živé město Livorno se spoustou resturací a obchodů. dále lze podnikat výlety do celého Toskánska, počínaje Pisou, Florencií a mnoha dalšími historickými městy. Největším pozitivem je velmi snadná dostupnost z Prahy - komplex je jen 15 minut od letiště v Pise, kam se lze dostat asi za hodinu linkovým letadlem z Prahy několikrát týdně. Do Calambrone lze ale z Čr dojet za den i autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247