Zpět na výpis

Luxusní apartmány v Lido di Jesolo

1-3
ID: IT0976

Zcela nový projekt luxusních apartmánů s bazénem v oblasti Piazza Nember v Lido di Jesolo

Čtěte více

5 200 289 Kč - 7 275 015 Kč

212 300 € - 297 000 €

177 291 £ - 248 023 £

243 004 $ - 339 954 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Elegantní rezort s apartmány jen pár kroků od moře v západní části Lido di Jesolo v oblasti Piazza Nember.

LOKALITA: Projekt bude umístěn v západní části Lido di Jesola v bezprostřední blízkosti Piazza Nember, kde najdete četné obchody, restaurace a kavárny. Krátkou chůzí dojdete na nekonečnou písčitou pláž.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento resort ve futuristickém stylu bude sestávat ze čtyř nízkopodlažních budov, mezi kterými budou harmonicky umístěny dva bazény, brouzdaliště pro děti a relaxační zóna. Na prodej jsou apartmány v přízemí až třetím patře s jednou až třemi ložnicemi. Všechny apartmány budou mít venkovní prostor buď malé zahrádky nebo terasy. V ceně je také parkovací místo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528