Zpět na výpis

Luxusní apartmány sousedící s písečnou pláží, Civitanova Marche

1-2 ano 20m
ID: IT0426

Nové luxusní apartmány se nacházejí na prestižní adrese - přímo u krásné písečné pláže. To vše jen pár minut od centra Civitanova Marche a všech služeb...

Čtěte více

9 779 300 Kč - 12 713 090 Kč

380 000 € - 494 000 €

328 429 £ - 426 958 £

422 669 $ - 549 470 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Luxusní apartmány jsou umístěny v první linii u pláže v nově postavené moderní rezidenci v Civitanova Marche pouhých 5 minut od centra města, kde jsou k dispozici všechny služby, obchody, restaurace atd. Apartmány se nachází také jen 40 minut jízdy autem od letiště v Anconě. Tyto kouzelné apartmány jsou velké od 95 do 125 metrů čtverečních. Všechny apartmány umístěné v přízemí mají předzahrádku, zatímco apartmány v horních patrech mají terasy s přímým výhledem na moře a pláž. Každý apartmán má dále 1 nebo 2 ložnice s terasou, prostornou kuchyni, obývací pokoj a terasu s úchvatným výhledem na moře. Kromě těchto apartmánů je k dispozici ještě exkluzivní půdní apartmán s terasou s jedinečným výhledem na moře a luxusní mezonetový apartmán. Všechny apartmány byly postaveny v souladu s nejvyšším možným komfortem a za použití pouze materiálů vysoké kvality. K vybavení bytů patří mimo jiné podlahové topení, klimatizace, velká okna s různými vlastnostmi v závislosti na jejich expozici tak, aby bylo v bytě zajištěno příjemné klima po celý rok, dále alarm nebo videotelefon pro otevírání dveří.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247