Zpět na výpis

Nový projekt uprostřed největší lyžařské oblasti Rakouska

3-4
ID: AT0193

Nově vznikající projekt exkluzivních apartmánů na prodej přímo v sdrci největšího lyžařského areálu v Rakousku...

Čtěte více

18 737 625 Kč - 21 322 125 Kč

725 000 € - 825 000 €

627 159 £ - 713 664 £

880 073 $ - 1 001 462 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Domus Global představuje exkluzivní projekt v největší lyžařské oblasti v Rakousku, která vznikne propojením oblasti Zell am See/Kaprun s oblastí Saalbach-Leogang-Hinterglemm-Fieberbrunn.

POLOHA: Projekt bude umístěn ve Viehhofenu s přímým napojením na oblast Zell am See. Na propojení se v současné době již pracuje, a vznikne tak lyžařská oblast s více než 400 km sjezdovek té nejvyšší kvality. Lanovka ZellamseeXpress, která spojuje Viehhofen s oblastí Zell am See a u které se nachází dojezd sjezdovky ze Saalachu, se bude nacházet jen 3 minuty jízdy od projektu a nejbližší vlek z oblasti Saalbach-Hinterglemm-Leogang se nachází jen 4 km od budovy.

NEMOVITOST: V projektu bude pouze 5 apartmánů se 3 nebo se 4 ložnicemi, s prostorným obytným prostorem a s úžasným výhledem z teras či balkonů na okolní majestátní hory. Ke každému apartmánu budou patřit 2 parkovací místa v podzemní garáži. Apartmány se prodávají bez nábytku a kuchyně, ale je možnost dokoupit si balíček vybavení. Ve všech apartmánech je podlahové vytápění. Dokončení projektu je plánováno na listopad 2021.

Developer klade důraz na vysokou kvalitu a neotřelý design – apartmány v sobě budou spojovat tradiční materiály, jako je na příklad dřevo, s moderními prvky jako jsou velká okna od země až ke stropu, která poskytují apartmánů dostatek světla a nádherné výhledy.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím. Vlastní užití není omezeno určitým počtem týdnů, ale pronájem je povinný.

KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI REALITNÍ KANCELÁŘE!

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528