Zpět na výpis

Nový projekt uprostřed největší lyžařské oblasti Rakouska

3-4
ID: AT0193

Nově vznikající projekt exkluzivních apartmánů na prodej přímo v sdrci největšího lyžařského areálu v Rakousku...

Čtěte více

19 375 625 Kč - 22 048 125 Kč

725 000 € - 825 000 €

662 030 £ - 753 344 £

857 898 $ - 976 229 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Domus Global představuje exkluzivní projekt v největší lyžařské oblasti v Rakousku, která vznikne propojením oblasti Zell am See/Kaprun s oblastí Saalbach-Leogang-Hinterglemm-Fieberbrunn.

POLOHA: Projekt bude umístěn ve Viehhofenu s přímým napojením na oblast Zell am See. Na propojení se v současné době již pracuje, a vznikne tak lyžařská oblast s více než 400 km sjezdovek té nejvyšší kvality. Lanovka ZellamseeXpress, která spojuje Viehhofen s oblastí Zell am See a u které se nachází dojezd sjezdovky ze Saalachu, se bude nacházet jen 3 minuty jízdy od projektu a nejbližší vlek z oblasti Saalbach-Hinterglemm-Leogang se nachází jen 4 km od budovy.

NEMOVITOST: V projektu bude pouze 5 apartmánů se 3 nebo se 4 ložnicemi, s prostorným obytným prostorem a s úžasným výhledem z teras či balkonů na okolní majestátní hory. Ke každému apartmánu budou patřit 2 parkovací místa v podzemní garáži. Apartmány se prodávají bez nábytku a kuchyně, ale je možnost dokoupit si balíček vybavení. Ve všech apartmánech je podlahové vytápění. Dokončení projektu je plánováno na listopad 2021.

Developer klade důraz na vysokou kvalitu a neotřelý design – apartmány v sobě budou spojovat tradiční materiály, jako je na příklad dřevo, s moderními prvky jako jsou velká okna od země až ke stropu, která poskytují apartmánů dostatek světla a nádherné výhledy.

UŽITÍ: Apartmány jsou určeny k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užitím. Vlastní užití není omezeno určitým počtem týdnů, ale pronájem je povinný.

KUPUJÍCÍ NEPLATÍ PROVIZI REALITNÍ KANCELÁŘE!

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247