Zpět na výpis

Luxusní apartmán ve výjimečné lokalitě v Altea Hills

2 1 ano 1 000m
ID: SP0135

V tomto apartmánu můžete odpočívat v jacuzzi a zároveň si užívat nádherného výhledu na moře…..

Čtěte více

8 015 050 Kč

310 000 €

276 286 £

359 936 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný, 131 m2 velký apartmán se nachází v luxusní urbanizaci Altea Hills. Byt má velkou terasu s jacuzzi a výhledem na moře. Pláž je jen 1 km od apartmánu, jedná se o jedno z nejlepších umístění v rámci exkluzivního komplexu Altea Hills. Byt se skládá z velkého obývacího pokoje, kuchyně s prádelnou, 2 ložnic a 2 koupelen. Obývací pokoj a obě ložnice mají přímý vstup na terasu, která se skládá z kryté a otevřené části. Součástí bytu je i parkovací místo a sklep. V komplexu je bazén o rozměrech 25x10m.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247