Zpět na výpis

Luxusní apartmán v rezidenci s bazénem v Lido di Jesolo

2 1 300m
ID: IT1119

Elegantní apartmán v klidné části Lido di Jesolo v rezortu s bazénem

Čtěte více

8 171 325 Kč

345 000 €

296 063 £

368 842 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní apartmán v nově postavené rezidenci s bazénem a panoramatickým výhledem na Lido di Jesolo nacházející se v příjemné rezidenční čtvrti blízko Piazza Trieste.

POLOHA: Rezort se nachází v klidné poloze jen pár kroků od pláže v Lido di Jesolo. Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Apartmán je umístěn ve třetím patře rezidence a je zařízen v elegantním nadčasovém stylu. Jednotka se skládá z předsíně s bezpečnostními dveřmi, velkého vzdušného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupelny a velké terasy s výhledem na bazén a moře. K apartmánu patří podzemní parkovací místo. Nábytek je nabízen za extra příplatek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528