Zpět na výpis

Luxusní apartmán v Menaggiu

3
ID: IT0014

Čtěte více

13 478 400 Kč

520 000 €

460 139 £

605 444 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Le Camelie G je prostorný 142m2 dvoupatrový byt. V prvním patře se nachází vstupní hala open plan obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Z něj se vejde na nádhernou terasu s překrásným výhledem na jezero. Dále je v tomto patře i 1 ložnice a koupelna. Druhé patro má seseknuté stropy ve stylu horských chat. Nachází se zde další 2 ložnice a koupelna. Exkluzivní rezidenční projekt, který se skládá pouze z 10 bytových jednotek na kopci nad Menaggiem s překrásným panoramatickým výhledem na Lago Como a protější města Bellagio a Varenna. Celý komplex se nachází v místech vily z 19. století, a ačkoli se jedná o novostavbu, některé prvky jsou přejaté z této předchozí stavby. Byty mají přístup do zahrady a ke společnému bazénu. Komplex se nachází necelých 500m od jezera ve městě Menaggio, v tzv. Zlatém trojúhelníku (nejluxusnější oblasti) Lago Como. Jedná se o skvělou realitní investici, která se dozajista zhodnotí. Letiště Milan Malpensa s přímým spojením do Prahy je jen 90km vzdáleno. Autem to sem z Prahy trvá asi 9 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247