Zpět na výpis

Luxusní apartmán se třemi ložnicemi a velkou terasou

3 1
ID: PT0173

Luxusní třípokojový apartmán s velkou terasou a úchvatným výhledem na pobřeží Ria Formosa nedaleko golfových hřišť...

Čtěte více

6 719 700 Kč

260 000 €

225 350 £

313 550 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento luxusní apartmán se 3 ložnicemi a velkou terasou o rozměrech 93 m2 se nachází v blízkosti nákupního centra Algarve Forum ve Faro Faro, nedaleko letiště, centra města i krásných pláží. V jeho okolí se nachází hned několik golfových hřišť. Užitná plocha nemovitosti činí 128 m2 a najdete zde 3 ložnice, 2 koupelny a plně vybavenou kuchyni. Apartmány budou ve vysoce kvalitním provedení včetně klimatizace a vytápění. Všechny budou opatřeny podzemním parkovacím místem. Součástí tohoto apartmánu je také společný bazén, který se nachází v nejvyšším patře, Odkud je nádherný výhled do krajiny a na pobřeží a do srdce národního parku Ria Formosa.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247