Zpět na výpis

Luxusní apartmán s výhledem na laguny

1 1
ID: PT0167

Luxusní apartmán s výhledem na laguny v soukromém komplexu umístěném v jednom z přírodních divů Portugalska v parku Rio Formosa...

Čtěte více

12 026 250 Kč

450 000 €

410 915 £

532 488 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný a luxusní apartmán se nachází v jednom ze 7 přírodních divů Portugalska, v srdci Národního parku Ria Formosa, v prvním patře soukromého komplexu umístěném v přímořské části městečka Fuseta. Apartmán byl navržen tak, aby poskytl dostatek luxusu a pohodlí v dokonalé symbióze s okolní panenskou přírodou. Komplex, ve kterém se nachází, je protkán krásnými zahradami o rozloze 7 000 m2. Zároveň jsou zde i bazény pro dospělé a děti. Apartmán má užitnou plochu 83 m2 a skládá se z 1 ložnice, 1 koupelny a obývacího pokoje s integrovanou kuchyní. Je vybaven veškerým komfortem jako je wifi, televize, klimatizace, nebo soukromé parkoviště, které je přístupné výtahem. Nejbližší letiště se nachází ve městě Faro, které je vzdáleno pouhých 25 km. V okolí najdete všechna zařízení odpovídající individuálnímu zájmu každého. Jsou zde golfová hřiště, přístav, mnoho restaurací, nebo třeba plážový klub. Zároveň oblast nabízí neporušenou divokou přírodu, opuštěné pláže a jedinečnou krajinu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247