Zpět na výpis

Luxusní apartmán s výhledem na laguny

1 1
ID: PT0167

Luxusní apartmán s výhledem na laguny v soukromém komplexu umístěném v jednom z přírodních divů Portugalska v parku Rio Formosa...

Čtěte více

11 439 000 Kč

450 000 €

386 505 £

545 130 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný a luxusní apartmán se nachází v jednom ze 7 přírodních divů Portugalska, v srdci Národního parku Ria Formosa, v prvním patře soukromého komplexu umístěném v přímořské části městečka Fuseta. Apartmán byl navržen tak, aby poskytl dostatek luxusu a pohodlí v dokonalé symbióze s okolní panenskou přírodou. Komplex, ve kterém se nachází, je protkán krásnými zahradami o rozloze 7 000 m2. Zároveň jsou zde i bazény pro dospělé a děti. Apartmán má užitnou plochu 83 m2 a skládá se z 1 ložnice, 1 koupelny a obývacího pokoje s integrovanou kuchyní. Je vybaven veškerým komfortem jako je wifi, televize, klimatizace, nebo soukromé parkoviště, které je přístupné výtahem. Nejbližší letiště se nachází ve městě Faro, které je vzdáleno pouhých 25 km. V okolí najdete všechna zařízení odpovídající individuálnímu zájmu každého. Jsou zde golfová hřiště, přístav, mnoho restaurací, nebo třeba plážový klub. Zároveň oblast nabízí neporušenou divokou přírodu, opuštěné pláže a jedinečnou krajinu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247