Zpět na výpis

Luxusní apartmán s výhledem na golfové hřiště, Vale do Lobo

2
ID: PT0102

Čtěte více

20 688 000 Kč

800 000 €

702 765 £

920 448 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi luxusní byt o ploše 148m2 se nachází přímo u 12. jamky prestižního golfového hřiště Royal Golf Course v exkluzivní lokalitě Vale do Lobo. Na střeše má designový bazén ve stylu infinity pool. Byt se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 3 koupelen a 2 ložnic. Samozřejmostí je klimatizace, ústřední topení a použití sofistikovaných materiálů v celé nemovitosti. Kuchyně je designová s kvalitními spotřebiči. V blízkosti jsou také tenisové kurty, klubový dům, obchody, restaurace a galerie. Pláž je 2 minuty od nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 154 846