Zpět na výpis

Luxusní apartmán s přístupem na soukromou pláž u Puerto Banus

3 ano 20m
ID: SP0321

Fantastický apartmán se soukromým přístupem na pláž, 5 minut od Puerto Banus

Čtěte více

25 920 000 Kč

1 000 000 €

884 883 £

1 164 316 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Fantastický a moderní apartmán se 3 ložnicemi jihozápadně orientovaný v přední linii pláže s nádherným výhledem na Středozemní moře, pouhých 5 minut chůze od Puerto Banus. Dostatečných zastavěných 166 m2 + 51 m2 terasa. Byt je kompletně zařízen nábytkem, vybavená kuchyňská linka se spotřebiči Siemens, 2 garážová stání s velkou úložnou místností. Klimatizace, podlažní topení, alarm, fitness, lázně, vstup na soukromou pláž. Komplex je oplocený s bránou s kamerami a 24 hodinovou ostrahou. Krásné místo, kde si vychutnat letní dovolenou. Pro nejširší nabídku a vyhledávání luxusních vil na španělském pobřeží nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247