Zpět na výpis

Luxusní apartmán přímo u moře, Castiglioncello

3 1 20m
ID: IT0182

Apartmán ve vile se 4 apartmány, která má velkou zhradu táhnoucí se až k moři, ve které je bazén a tenisový kurt. To vše u známého Castiglioncella….

Čtěte více

14 256 000 Kč

550 000 €

486 686 £

640 374 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný apartmán ve vile se 4 luxusními byty uprostřed velké zahrady hned u moře a s vlastním přístupem k němu. V zahradě je společný bazén a tenisový kurt. Samotný apartmán je v přízemí a má plochu cca. 75m2, obývací pokoj, 3 ložnice, 2 koupelny a kuchyni. Apartmán má vlastní topení a část zahrady je soukromá (cca. 150m2).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247