Zpět na výpis

Luxusní a prostorný střešní apartmán v Gerlos Zillertal Arena Tyrolsko

5
ID: AT0092

Ojedinělý luxusní střešní byt ke koupi, Gerlos - Tyrolsko, lyžařská oblast Zillertal Arena. Atraktivní návratnost investice a s obdobím vlastního užívání...

Čtěte více

30 422 350 Kč

1 190 000 €

1 053 843 £

1 355 357 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Jako jedinečná příležitost ke koupi snad nejexkluzivnějšího střešního bytu v rakouském Tyrolsku v letovisku Gerlos. Tento špičkový luxusní střešní byt se rozkládá na dvou vrchních podlažích a nabízí překrásný, ničím nerušený výhled na vrcholky pohoří Zillertalu, a to díky oknům sahajícím od podlahy až ke stropu a prostorným terasám orientovaným na jihovýchod. Dům je vhodně umístěn na okraji centra Gerlosu v blízkosti restaurací a veškerého místního zařízení pro vaše pohodlí. Je vzdálený 800 m chůze od nejbližšího vleku. Můžete se zde tak snadno těšit ze 142 km perfektně upravených sjezdovek Zillertal Areny. V tomto úžasném apartmánu odpovídajícím nejmodernějším standardům se nalézá 5 ložnic, 5 koupelen, jedna terasa o rozloze 57m² a další menší terasa o rozloze 27m², a dále 3 parkovací místa. Také zde najdete soukromou saunu, krb a jacuzzi (na terase) a oddělený skladovací prostor. V ceně je zahrnutý vysoce kvalitní nábytek a designové dekorace, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Mimo jiné zde naleznete kuchyňské spotřebiče Miele, sanitární vybavení Villeroy & Boch a televizory s plochou obrazovkou. Byt je vyhrazený pro turistické pronájmy s obdobím pro vlastní využití. Pronájem zajišťuje renomovaná agentura. S ohledem na vysokou míru obsazenosti místa nabízí velmi atraktivní výnos. Gerlos je od Prahy vzdálen cca 550 km jízdy. Zillertal Arena je celoročním rájem pro milovníky hor a má mnoho co nabídnout v průběhu zimy i léta, včetně skvělé možnosti lyžování, pěší turistiky, tras pro jízdu na horských kolech, a také díky divům přírody jako jsou Krimmelské vodopády.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247