Zpět na výpis

Levný penthouse u moře na prodej v La Mata, Torrevieja

2 1 200m
ID: SP0176

Skvělá nabídka podkrovního bytu s výhledem na moře v krásném komplexu jen 2 minuty chůze od pláže….

Čtěte více

3 235 000 Kč

125 000 €

110 342 £

146 499 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

200m od pláže, obchody, restaurace, zastávka autobusu, lékárna vše do 1km 2 ložnice, kuchyně, obývací pokoj, koupelna, 55m2, terasa Dobrý stav, včetně nábytku, klimatizace, vestavěných skříní Společný bazén, velká zahrada, dětské hřiště, přímý vstup do parku Las Dunas. Asi hodinu od letišť v Alicante a Murcii.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247