Zpět na výpis

Luxusní vilka v Punta Molara

3
ID: IT0787

Letní vilka v Punta Molara na Sardinii s výhledem na moře a bazénem v luxusním kondominiu...

Čtěte více

8 606 340 Kč

349 000 €

299 257 £

374 124 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V klasickém sardinském stylu je postavena tato idylická vilka, která je na prodej v oblasti Punta Molara na severovýchodní Sardinii. Vilka je součástí exkluzivního komplexu s velkým bazénem, tenisovým kurtem, místností pro stolní tenis a restaurací s barbecue.

Domek se nachází v krásné pozici s výhledem na moře a malebný ostrov Isola Tavolara. V bezprostřední blízkosti najdete nejkrásnější sardinské pláže včetně Cala Girgolu, Cala Brandinchi, Spiaggia di Cala Ginepro nebo Lu Impostu. Nedaleko rezidence se také rozprostírá jedinečná pláž obklopená žulovými kameny formovanými větrem se zajímavým jménem Spiaggia delle Vacche, známá pro průzračnou vodu smaragdově zelené a kobaltově modré barvy a jemný písek. Spiaggia delle Vacche znamená pláž krav a dle legendy sem chodily odpočívat krávy ze severní oblasti Gallura. Nemovitost je také jednoduše dostupná - letiště v Olbii je vzdáleno jen 25 minut jízdy autem. Rezidence je ponořena v zeleni středomořské flóry a protknutá malebnými cestičkami.

Vilka se skládá z obývací zóny s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnic a jedné koupelny. Dále k vilce patří nezávislá dependance s ložnicí a koupelnou, ideální pro hosty či na pronájem. Hlavní atrakcí je jednoznačně prostorná veranda s nezapomenutelným výhledem na moře, perfektní místo pro nerušenou večeři v absolutním soukromí.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247