Zpět na výpis

Krásný zrekonstruovaný kamenný statek se třemi ložnicemi v Tresaně

3
ID: IT1072

Krásné plně vybavené venkovské sídlo se nachází uprostřed nádherné toskánské přírody jen 30 km od pobřeží. K dispozici jsou 3 ložnice a krbová kamna.

Čtěte více

11 373 500 Kč

460 000 €

396 510 £

486 213 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Předmětem prodeje je krásný zrekonstruovaný statek o velikosti 200 m2 v Tresaně.

V přízemí najdeme obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyň, jídelnu, předsíň, koupelnu, komoru a prádelnu. V prvním patře jsou dvě ložnice, koupelna, hlavní ložnice s vlastní koupelnou a terasa. K dispozici je vestavěná skříň. V nejvyšším patře nemovitosti je vybudován loft.

Nemovitost leží samostatně na pozemku o velikosti 23 670 m2. Tato poloha nabízí klid a velké soukromí, a přesto je snadno dosažitelná autem. K dispozici jsou dvě krytá parkovací místa a solární termální systém pro ohřev teplé vody. Vytápění je ústřední a je zde také krb. Dálnice je vzdálena 6 km, letovisko u moře La Spezia je cca 30 km daleko.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247