Zpět na výpis

Krásný zrekonstruovaný apartmán hned u lanovky ve středisku Valfurva

2
ID: IT0694

Krásný zrekonstruovaný apartmán v lyžařské oblasti Valfurva kousek od Bormia

Čtěte více

4 907 340 Kč

199 000 €

177 622 £

191 955 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Tento nedávno plně zrekonstruovaný apartmán je opravdovou oázou klidu v italských Alpách. Nalézá se v oblasti Santa Caterina di Valfurva nedaleko oblíbené oblasti Bormio, lanovka je jen pár kroků z domu. Apartmán o výměře asi 60m2 se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic, koupelny a dvou balkónů, které nabízejí panoramatické výhledy na okolní hory a lesy. Přímo v Santa Caterina di Valfurva je 35km sjezdovek, v soudením Bormiu pak asi 50km a v Livignu dalších 115km terénů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528