Zpět na výpis

Krásný statek po kompletní rekonstrukci v Capannori

5
ID: IT0417

Tato luxusní, prostorná vila na prodej se nachází na krásném místě jen pár kilometrů od města Lucca a od moře. K dispozici je vinný sklípek nebo olivový háj…

Čtěte více

33 813 000 Kč

1 300 000 €

1 157 979 £

1 485 567 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tento krásný statek po kompletní rekonstrukci se nachází jen 6 km od města Lucca. Nemovitost se skládá z klasického venkovského stavení, přístavby a vinného sklepu. Pozemek o ploše 10 000 m². Dům má v přízemí vstupní halu, obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, koupelnu, prádelnu, verandu a sklep. Dále je zde garážové stání. První patro sestává ze 3 ložnic, koupelny, šatny a podkrovní. Dále je zde ještě apartmán v první patře a apartmán v přízemí, který momentálně funguje jako vinný sklípek. Celkem je zde k dispozici 12 místností. Na pozemku je také olivový háj a ovocné stromy. Část pozemku je oplocená kamennou zdí. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247