Zpět na výpis

Krásný statek po kompletní rekonstrukci v Capannori

5
ID: IT0417

Tato luxusní, prostorná vila na prodej se nachází na krásném místě jen pár kilometrů od města Lucca a od moře. K dispozici je vinný sklípek nebo olivový háj…

Čtěte více

33 384 000 Kč

1 300 000 €

1 128 372 £

1 567 692 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný statek po kompletní rekonstrukci se nachází jen 6 km od města Lucca. Nemovitost se skládá z klasického venkovského stavení, přístavby a vinného sklepu. Pozemek o ploše 10 000 m². Dům má v přízemí vstupní halu, obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, koupelnu, prádelnu, verandu a sklep. Dále je zde garážové stání. První patro sestává ze 3 ložnic, koupelny, šatny a podkrovní. Dále je zde ještě apartmán v první patře a apartmán v přízemí, který momentálně funguje jako vinný sklípek. Celkem je zde k dispozici 12 místností. Na pozemku je také olivový háj a ovocné stromy. Část pozemku je oplocená kamennou zdí. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247