Zpět na výpis

Krásný podkrovní byt v Bibione

2 900m
ID: IT0602

Prostorný apartmán v Bibione se dvěma ložnicemi a terasou nedaleko pláže i centra města ideální jako celoroční domov, nebo investice...

Čtěte více

5 344 500 Kč

210 000 €

177 305 £

243 663 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nabízíme k prodeji krásný dvoupodlažní byt, který se nachází v prestižní oblasti, v těsné blízkosti centra se všemi službami a pár kroků od nádherné pláže Bibione. Apartmánt se nachází v nejvyšším patře budovy, která obsahuje pouze 10 bytů. Tato budova byla postavena na počátku roku 2000. Jednotka má nezávislé ústřední vytápění, proto je zde možnost využívat ji po celý rok. Užitná plocha bytu činí 70 m2 a v přízemí je složena z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 1 koupelny se sprchovým koutem, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky a velké terasy s jižní expozicí, která tvoří pohodlné solárium. První patro je přístupné po vnitřním schodišti a najdete zde další koupelnu se sprchovým koutem a 1 okouzlující pokoj s manželskou postelí a dalším jedním lůžkem. Tento pokoj je vyzdoben odhalenými trámy. Součástí je i soukromé číslované kryté parkoviště. Byt má klimatizaci v každém patře, bezpečnostní dveře a videotelefon. Vynikající řešení pro ty, kteří touží užívat si moře v pohodlí po celý rok.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846