Zpět na výpis

Krásný dům kousek od moře na ostrově Murter

4 ano 150m
ID: CH0007

K moři dojdete z tohoto krásného kamenného domu za chvilku a obchody, restaurace a další potřebná infrastruktura jsou rovněž jen pár kroků...

Čtěte více

8 561 000 Kč

350 000 €

292 454 £

401 172 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům, který se nachází 150 m od moře, se rozléhá na ploše 175 m2 a třech poschodích. V přízemí je situována moderní kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, prádelna a komora. V prvním patře naleznete tři prostorné ložnice a dvě koupelny a o patro výše další ložnici s vlastní koupelnou. V horním patře bytu se nachází prostorná terasa s pěkným výhledem na moře. Pro venkovní stolování je k dispozici posezení a gril a je zde rovněž sprcha a toaleta. Dům je vybaven topením i klimatizací a parkovací místo se nalézá 10 m od domu, k ohřevu vody slouží solární systém. Dům se prodává zařízený.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247