Zpět na výpis

Krásný dům kousek od moře na ostrově Murter

4 ano 150m
ID: CH0007

K moři dojdete z tohoto krásného kamenného domu za chvilku a obchody, restaurace a další potřebná infrastruktura jsou rovněž jen pár kroků...

Čtěte více

9 353 750 Kč

350 000 €

319 601 £

414 158 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům, který se nachází 150 m od moře, se rozléhá na ploše 175 m2 a třech poschodích. V přízemí je situována moderní kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, prádelna a komora. V prvním patře naleznete tři prostorné ložnice a dvě koupelny a o patro výše další ložnici s vlastní koupelnou. V horním patře bytu se nachází prostorná terasa s pěkným výhledem na moře. Pro venkovní stolování je k dispozici posezení a gril a je zde rovněž sprcha a toaleta. Dům je vybaven topením i klimatizací a parkovací místo se nalézá 10 m od domu, k ohřevu vody slouží solární systém. Dům se prodává zařízený.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247