Zpět na výpis

Krásný byt přímo u moře v Taormině

2 ano 20m
ID: IT0279

Překrásný byt jen pár kroků od pláže v Taormině…

Čtěte více

23 161 500 Kč

900 000 €

777 858 £

1 001 059 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný byt o ploše 80 m2 jen 20 metrů od moře v Taormině, přímo u "Isola Bella", skvělé turistické místo jen pouhých pár kilometrů od centra Taorminy. Byt se skládá z na obývacího pokoje s výhledem na Isola Bella, kuchyně, koupelny a dvou ložnic. Letiště v Catanii vzdálené 60 km. Parkovací místo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247