Zpět na výpis

Krásný byt pouze 50 metrů od pláže, Taormina

3 ano 50m
ID: IT0278

Krásný apartmán jen 50 metrů od pláže v Santa Teresa di Riva…

Čtěte více

7 290 000 Kč
270 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný byt ve městě Santa Teresa di Riva, perfektní oblast na koupání pouhých 10 km od Taorminy. Byt o ploše 110 m2 se skládá ze tři ložnic - jedna s manželskou postelí, jedna se 2 samostatnými postelemi a jedna s jedním lůžkem s možností výměny za patrovou postel (ideální pro děti). Každý pokoj má vstup na velký balkon s panoramatickým výhledem. Dále je zde velká kuchyň, obývací pokoj, dvě koupelny, klimatizace. V ceně je zahrnut nábytek. Výborný stav. K bytu náleží jedno parkovací stání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247