Zpět na výpis

Krásný apartmán s terasou proti moři a přístavu, Santa Ponsa

2 1 ano 500m
ID: SP0564

Luxusní apartmán v Santa Ponsa s velkou terasou umístěný přímo u moře proti přístavu...

Čtěte více

15 875 100 Kč

620 000 €

560 126 £

695 392 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velký a luxusní apartmán se nachází v městečku Santa Ponsa přímo u moře a je umístěný proti přístavu Port Adriano. Je orientován na jih, a tak nabízí dostatek světla po celý den. Nejbližší pláž je odsud vzdálena jen 500m. Apartmán se rozkládá na jednom podlaží na velkorysých 175 m2 + terasa, která má 90 m2. Jeho interiér obsahuje 2 velké dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny, plně vybavenou kuchyň a útulný obývací pokoj, odkud vede přístup na terasu. Z té si můžete vychutnat nádherný výhled na moře a na přístav. Apartmán je vybaven těmi nejkvalitnějšími materiály. Jsou to mramorové podlahy, venkovní hliníkové tesařské práce, dvojitá okna, vestavěné skříně, nebo zesílené dveře. Po technické stránce je vybaven čerpadlem pro teplou a studenou vodu, telefonní linkou, satelitní TV, videotelefonem, skladovací místností a střešní terasou. Součástí apartmánu je i garáž pro 2 auta. V jeho okolí vám bude k dispozici několik velmi dobře udržovaných zahrad a 2 společné bazény. Navzdory tomu, že se nachází v klidné oblasti, jsou všechny potřebné služby vzdáleny jen 5 minut jízdy odsud stejně jako exkluzivní Port Adriano.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247