Zpět na výpis

Krásný apartmán s terasou a výhledem v Cannes

2 ano 200m
ID: FR0068

Tento pěkný apartmán je ideálním prázdninovým domovem nedaleko centra Cannes. V docházkové vzdálenosti se nachází Palais des Festivals, přístav i pláže...

Čtěte více

10 884 250 Kč

425 000 €

373 926 £

482 479 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tento výjimečný apartmán se nachází západně od centra Cannes, kam se dostanete krátkou procházkou, a cca 200 m od nejbližší pláže. Nemovitost tak představuje možnost prázdninového bytu na Francouzské riviéře či skvělé investice. Apartmán je situován v posledním, šestém patře dobře udržované rezidence. Srdcem apartmánu o ploše 60 m2 je prostorný obývací pokoj/jídelna s francouzskými dveřmi, jež Vás zavedou na terasu, odkud je úchvatný panoramatický výhled na moře, Esterelské hory a Lerinské ostrovy. Do apartmánu se vstupuje přes širokou chodbu s vestavěnými skříněmi, po pravé straně jsou dvě ložnice, obě s přímým vstupem na terasu. Z plně vybavené kuchyně můžete rovněž vstoupit na terasu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaleta je oddělená. V apartmánu je k dispozici klimatizace a centrální vytápění. V rezidenci nechybí výtah a podzemní parkoviště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247