Zpět na výpis

Krásný apartmán jen 500 m od moře v Lignano Sabbiadoro

2 500m
ID: IT0954

Krásný a prostorný byt s dvěma terasami, ideální k trávení pohodové dovolené nebo jako zajímavá investice s možností pronajímání turistům v sezóně…

Čtěte více

8 852 940 Kč

359 000 €

320 434 £

346 291 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tento krásný, moderní apartmán se nachází ve velmi zajímvé lokalita v Lignano Sabbiadoro jen 500 m od moře.

Byt se nachází ve třetím a posledním patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma terasami, koupelny, ložnice s manželskou postelí a ložnice s oddělenými postelemi.

Obytný prostor je velkoryse řešený a je v něm kuchyňský kout, jídelní stůl a posezení, stejně jako 2 velké terasy. Terasa u kuchyně je vybavena grilem a dřezem, což je velmi výhodné pro vaření lahodných grilovaných jídel ve společnosti přátel nebo rodiny. Terasa na straně obývacího pokoje je vhodná pro stolování pod širým nebem nebo na opalování, protože je orientována na jihozápad. Obě terasy vybaveny elektrickou markýzou, které chrání před horkými paprsky a zároveň poskytují soukromí. Obě ložnici jsou dostatenčně prostorné a jsou vybaveny skříněmi a komodami. K bytu patří také soukromé parkovací stání na nekrytém parkovišti přímo u rezidence.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846