Zpět na výpis

Krásný apartmán jen 500 m od moře v Lignano Sabbiadoro

2 500m
ID: IT0954

Krásný a prostorný byt s dvěma terasami, ideální k trávení pohodové dovolené nebo jako zajímavá investice s možností pronajímání turistům v sezóně…

Čtěte více

7 938 125 Kč

325 000 €

282 858 £

344 656 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Tento krásný, moderní apartmán se nachází ve velmi zajímvé lokalita v Lignano Sabbiadoro jen 500 m od moře.

Byt se nachází ve třetím a posledním patře. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvěma terasami, koupelny, ložnice s manželskou postelí a ložnice s oddělenými postelemi.

Obytný prostor je velkoryse řešený a je v něm kuchyňský kout, jídelní stůl a posezení, stejně jako 2 velké terasy. Terasa u kuchyně je vybavena grilem a dřezem, což je velmi výhodné pro vaření lahodných grilovaných jídel ve společnosti přátel nebo rodiny. Terasa na straně obývacího pokoje je vhodná pro stolování pod širým nebem nebo na opalování, protože je orientována na jihozápad. Obě terasy vybaveny elektrickou markýzou, které chrání před horkými paprsky a zároveň poskytují soukromí. Obě ložnici jsou dostatenčně prostorné a jsou vybaveny skříněmi a komodami. K bytu patří také soukromé parkovací stání na nekrytém parkovišti přímo u rezidence.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846