Zpět na výpis

Krásný alpský dům v Korutanech se 3 byty

5
ID: AT0160

Krásná vila se 3 byty v idylické přírodě u jezera Afritzersee a lyžařských rezortů Gerlitzen a Bad Kleinkirchheim. Není povinnost pronajímat!

Čtěte více

12 814 320 Kč

499 000 €

433 121 £

601 753 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento rozlehlý alpský dům se 3 nezávislými byty a naprostou flexibilitou užití je k prodeji v pěkné horské oblasti u vesničky Verditz, v blízkosti jezera Ossiachersee a Afritzersee s velkou nabídkou sportovních a outdoorových aktivit. Dům byl postaven v roce 1997 na pozemku o výměře asi 750m2. Budova se skládá ze 3 nezávislých bytových jednotek, celková obytná plocha je asi 300m2. Celkově je zde 5 ložnic, 4 koupelny, sklepní sauna, 1 garáž plus 2 další parkovací místa. Budova i vybavení jsou v perfektním stavu. Dům se nachází na idylickém místě obklopen vrcholky hor Nockeberge a jen 25 minut do lyžařských středisek Bad Kleinkirchheim a Gerlitzen. Oblast jezer nabízí samozřejmě nesčetné možnosti sportovního vyžití i v létě, oblíbené jsou vodní sporty, turistika a cyklistika. Vzdálenost z Prahy je asi 6h20, z Brna jen 5h20. Do Salcburku se dostanete za 2h a stejně dlouho je to také k nejbližším plážím středozemního moře v severní Itálii. Velkou výhodou je zde naprostá flexibilita užití - dům může být užíván jako hlavní bydliště, volnočasová nemovitost nebo turistická rezidence k pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247