Zpět na výpis

Krásné vilky kousek od moře, Lido di Camaiore

3 600m
ID: IT0454

Nový projekt hezkých dvojvil v oblíbeném Lidu di Camaiore v klidné rezidenční zóně plné zeleně, jen 600 metrů od moře...

Čtěte více

14 179 500 Kč

575 000 €

487 687 £

608 040 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Hezké prostředí, blízkost centra i služeb a moře dostupné krátkou procházkou – tyto vily jsou ideálním místem k relaxaci a i v samotné vile se naskýtá řada míst k odpočinku či venkovnímu posezení, ať už na zahradě či na jedné z několika teras. Vily se rozprostírají na třech podlažích a cca 193 m2. V prvním patře naleznete velký otevřený prostor, kde se nachází obývací pokoj, kuchyně a jídelna, kterou lze přebudovat např. na další ložnici, a koupelnu. V patře jsou umístěny dvě ložnice, balkón a dvě prostorné terasy. Ve sklepě se nachází taverna s možností samostatného vchodu, která je velmi světlá a prostorná a bylo by možné ji předělat na samostatný apartmán. Vily jsou obklopeny pěknou zahradou o 280 – 400 m2, kde se nalézá grilovací zóna a venkovní kuchyně. V zadní části zahrady je možné zaparkovat až dva automobily. Při stavbě vil byl kladen důraz na kvalitu a výběr materiálů a je stále možné doladit vilu dle Vašich přání. Vily jsou vybaveny klimatizací a solárními panely. Na vily je poskytnuta desetiletá záruka. Nabízí se zde i možnost “rent-to-buy” na dobu tří let.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247