Zpět na výpis

Krásné vilky kousek od moře, Lido di Camaiore

3 600m
ID: IT0454

Nový projekt hezkých dvojvil v oblíbeném Lidu di Camaiore v klidné rezidenční zóně plné zeleně, jen 600 metrů od moře...

Čtěte více

16 176 000 Kč

600 000 €

551 254 £

701 627 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Hezké prostředí, blízkost centra i služeb a moře dostupné krátkou procházkou – tyto vily jsou ideálním místem k relaxaci a i v samotné vile se naskýtá řada míst k odpočinku či venkovnímu posezení, ať už na zahradě či na jedné z několika teras. Vily se rozprostírají na třech podlažích a cca 193 m2. V prvním patře naleznete velký otevřený prostor, kde se nachází obývací pokoj, kuchyně a jídelna, kterou lze přebudovat např. na další ložnici, a koupelnu. V patře jsou umístěny dvě ložnice, balkón a dvě prostorné terasy. Ve sklepě se nachází taverna s možností samostatného vchodu, která je velmi světlá a prostorná a bylo by možné ji předělat na samostatný apartmán. Vily jsou obklopeny pěknou zahradou o 280 – 400 m2, kde se nalézá grilovací zóna a venkovní kuchyně. V zadní části zahrady je možné zaparkovat až dva automobily. Při stavbě vil byl kladen důraz na kvalitu a výběr materiálů a je stále možné doladit vilu dle Vašich přání. Vily jsou vybaveny klimatizací a solárními panely. Na vily je poskytnuta desetiletá záruka. Nabízí se zde i možnost “rent-to-buy” na dobu tří let.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247