Zpět na výpis

Krásné nové vily u pláže, Torrevieja

3-4 1 400m
ID: SP0569

Krásné vilky se zahradou, terasou a bazénem jen 400 metrů od pláže ve známém letovisku Torrevieja...

Čtěte více

10 860 500 Kč

428 000 €

359 108 £

482 667 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji dva modely krásných nových vilek, které se nacházejí v soukromém komplexu pouhých 400 metrů od Cala del Moro v letovisku Torrevieja. Vilky mají užitnou plochu od 101 m2 a skládají se ze 3 ložnic a suterénu, který nabízí možnost další ložnice s koupelnou. Jsou obklopeny soukromou zahradou s terasou pro opalování a bazénem, jejíž rozměry začínají na 300 m2. Po technické stránce jsou vybaveny klimatizací, bezpečnostními dveřmi, interkomem, PVC okny, vestavěnými skříněmi a terasou. Torrevieja je město ležící jižně od Costa Blanca. Původně to bývala malá rybářská osada, která je v těchto dnech jedním z nejznámějších měst na pobřeží Costa Blanca. Vzhledem ke stále rostoucímu turistickému ruchu a rozvoji města zde najdete veškeré potřebné vybavení, a také vynikající spojení s Alicante, Murcií a Elche. Ceny vilek od 428 000 EUR. Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247