Zpět na výpis

Krásné nové apartmány v blízkosti Zell am See a Kaprunu

2-4 1
ID: AT0086

Zbrusu nový krásný bytový projekt s luxusními apartmány na prodej v Schüttdorfu, v bezprostřední blízkosti Zell am See a Kaprunu. Investiční nemovitost v rakouských Alpách s atraktivním výnosem. Celoroční destinace blízko sjezdovek a jezera.

Čtěte více

14 852 250 Kč - 40 430 847 Kč

575 000 € - 1 565 267 €

516 582 £ - 1 406 241 £

653 823 $ - 1 779 840 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Krásně vybavený a centrálně umístěný nový komplex luxusních apartmánů je na prodej v Schüttdorfu, hned vedle vyhledávaného Zell am See a Kaprunu. Projekt se bude skládat ze 2 budov - jedné kompletně přestavené a druhé zcela nově vybudované. Mezi nimi je naplánován venkovní bazén s relaxačním prostorem a lehátky. V komplexu bude celkově 29 bytů rozprostřených na 3 patrech. Zell am See / Kaprun je velmi populární resort u českých lyžařů a není divu - je vzdálen pouze 5 hodin jízdy s Prahy, je zde perfektní lyžařská infrastruktura, která se ještě vylepší až bude dostaven projekt K-ONNECTION, který spojí horu Maiskogel s ledovcem Kitzsteinhorn, a v neposlední řadě resort nabízí prakticky celoročního lyžováni a také mnoho možností letního vyžití u jezera a v horách. Bytový komplex bude pouze 5 minut pěšky k lanovce Areitbahn, která vyveze lyžaře na horu Schmittenhöhe. Nalézá se také v blízkosti supermarketu, obchodů, restaurací a pošty. Milovníci vodních sportů ocení blízkost k Beach Clubu Schüttdorf (pouze 15 minut pěšky). Nejbližší letiště jsou Salzburg (1 hodina jízdy) a Mnichov (2 hodiny jízdy). Apartmány budou mít mezi 2 a 4 ložnicemi a každý bude mít terasu nebo balkón a 1 nebo 2 parkovací místa (dle velikosti apartmánu). K dispozici majitelů a hostů bude též moderní wellness centrum, venkovní bazén, lyžárna, restaurace, lounge a bar. Ceny 2-ložnicových apartmánů začínají od 575 000 EUR, 3-ložnicových od 835 000 EUR a 4-ložnicových 933 000 EUR. V této ceně je také zahrnuto veškeré vnitřní vybavení, nábytek a parkovací místo. Apartmány budou velmi prostorné a vzdušné a budou vybaveny stylovým a vkusným nábytkem, takže vše dohromady vytvoří vysoce estetický ale zároveň útulný prostor. Apartmány jsou určeny k  turistickému pronájmu s možností vlastního užívání a nabízejí atraktivní investiční výnos. O pronájem se bude starat profesionální agentura.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247