Zpět na výpis

Krásné bungalovy na Costa Blanca v Campoamor

2-3 1
ID: SP0281

Nádherný komplex bungalovů se zahradou nebo terasou, společný bazén a společnou zahradu

Čtěte více

2 818 195 Kč

109 000 €

97 146 £

126 558 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento fantastický residenční komplex se nachází u vchodu na golfové hřiště Villamartin. Komplex se skládá z prostorných bungalovů se 2 nebo 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Bungalovy mají zahradu nebo terasu a alarm. K dispozici je prostor s bazénem a prostor pro trávení volného času. Komplex se nachází v blízkosti pláže Campoamor a Torrevieja a je v pěší vzdálenosti od všech zařízení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247