Zpět na výpis

Krásná vilka v soukromém rezidenčním komplexu

3 1 300m
ID: IT0599

Krásná vilka s třemi ložnicemi a velkou zahradou v soukromém rezidenčním komplexu nedaleko moře a pláží na Sicílii…

Čtěte více

5 671 800 Kč

230 000 €

205 292 £

221 858 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato pěkná vilka se nachází v provincii Syrakusa, v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche asi 1,3 km od moře. Je obklopena pozemkem o velikosti 992 m2, jehož součástí je i zahrada 700 m2 a místo pro parkování. Nemovitost se nachází na klidném místě, na kterém si můžete v soukromí vychutnávat romantické sicilské večery. Zhruba 1 300 m odsud se nachází autobusová zastávka, tržnice, bar, pohotovostní lékařská služba, restaurace, pizzerie, pláž a koupaliště, které je zdarma. Užitná plocha nemovitosti činí 80 m2 a skládá se ze 7 pokojů. Najdete zde: verandu, světlý obývací pokoj, kuchyni, 3 ložnice, 2 koupelny a pěknou terasu. Objekt je oplocený, na zahradě se nachází travnaté plochy střídané vzrostlými olivovníky, pod kterými se rozprostírají různé relaxační prostory. Je zde i dostatek místa pro parkování. Nejbližší město Cassibile je vzdáleno zhruba 2 km. Další města jako např. Syrakusa, nebo Avola do 13 km. Za cca 40 minut se dostanete na letiště Catania a do 80 minut na Etnu a Taorminu. Samotné letovisko Fontane Bianche patří k velmi oblíbeným místům na Sicílii. Je charakteristické krásnými bílými plážemi a útesy, které z něj činí ráj pro milovníky potápění a rybaření.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247