Zpět na výpis

Krásná vilka jen 50m od moře v Porto Ottiolu

2 50m
ID: IT0797

Ke koupi je tato pěkná vilka v sardinském stylu s výhledem na přístav v Porto Ottiolu

Čtěte více

7 904 000 Kč

320 000 €

271 596 £

343 011 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V krásné lokalitě jen 50 metrů od moře v přístavu Porto Ottiolu se nachází tato pohledná vilka v sardinském stylu, která je součástí elegantního kondominia. K vile patří udržovaná zahrádka a příjemné patio. Celková výměra je asi 70m2 a vilka se skládá z prostorné living zóny s obývacím pokojem a kuchyní, 2 ložnic, 2 koupelen a velké terasy s výhledem do přístavu. Nábytek je zahrnut v ceně.

Porto Ottiolu je malebný přístav, nacházející se v zátoce mezi oblíbeným rezortem Budoni a městečkem San Teodoro v severo-východní části Sardínie. Vyznačuje se krásnými bílými plážemi, azurově modrým mořem a malými písečnými dunami se středomořskou vegetací. Pláže jsou zde poměrně mělké, takže oblast je ideální pro rodiny s dětmi. Cala Ottiolu je také oblíbeným místem pro windsurfing, šnorchlování a potápění. V přístavu Porto Ottiolu kotví asi 400 lodí a je to jeden z nejdůležitějších přístavů na celém ostrově. Z přístavu také odjíždí lodě za exkurzemi do ochranné oblasti Tavolara-Capo Coda Cavallo, na poloostrov Maddalena a zálivu Orosei.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528