Zpět na výpis

Krásná vilka jen 50m od moře v Porto Ottiolu na Sardínii

2 50m
ID: IT0797

Vilka v sardinském stylu s výhledem na přístav v Porto Ottiolu

Čtěte více

8 643 200 Kč

320 000 €

293 627 £

375 661 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V krásné lokalitě jen 50 od moře v přístavu Porto Ottiolu se nachází tato pohledná vilka v sardinském stylu, která je součástí elegantního kondominia. K vile patří udržovaná zahrádka a příjemné patio. Celková výměra je asi 70m2 a vilka se skládá z prostorné living zóny s obývacím pokojem a kuchyní, 2 ložnic, 2 koupelen a velké terasy s výhledem do přístavu. Nábytek je zahrnut v ceně.

Porto Ottiolu je malebný přístav, nacházející se v zátoce mezi oblíbeným rezortem Budoni a městečkem San Teodoro v severo-východní části Sardínie. Vyznačuje se krásnými bílými plážemi, azurově modrým mořem a malými písečnými dunami se středomořskou vegetací. Pláže jsou zde poměrně mělké, takže oblast je ideální pro rodiny s dětmi. Cala Ottiolu je také oblíbeným místem pro windsurfing, šnorchlování a potápění. V přístavu Porto Ottiolu kotví asi 400 lodí a je to jeden z nejdůležitějších přístavů na celém ostrově. Z přístavu také odjíždí lodě za exkurzemi do ochranné oblasti Tavolara-Capo Coda Cavallo, na poloostrov Maddalena a zálivu Orosei.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247