Zpět na výpis

Krásná vila v rezidenčním přímořském letovisku Ognina

3 4 000m
ID: IT0523

Dvoupodlažní prostorná vila ve středomořském stylu, s krásnou terasou a zahradou, nedaleko pobřeží v rezidenčním letovisku Ognina, provincie Syrakusy…

Čtěte více

7 544 550 Kč

318 000 €

283 822 £

347 771 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízená vila se nachází v rezidenčním letovisku Ognina v provincii Syrakusy a je vzdálená zhruba 200 m od krásného jihovýchodního pobřeží Sicílie. Tato dvoupodlažní vila je postavena ve středomořském stylu na pozemku o celkové rozloze 659 m². V přízemním podlaží najdeme obývací prostor sestávající z prostorného obývacího pokoje o rozloze 70 m², kuchyně o rozloze 20 m², koupelny a schodiště, které vede do vyššího poschodí. V prvním patře se nachází vstupní hala, tři ložnice, koupelna a prostorná velmi příjemná terasa o rozloze 55 m². K vile přiléhá krásná zahrada a parkovací prostor. Dále zde najdete velkou pec a místo pro grilování. Nemovitost je kompletně oplocená s vjezdovou bránou a nachází na skvělém místě jen tři minuty od moře. Díky své poloze a svému charakteru je zcela ideální jako celoroční rezidence i jako prázdninové útočiště. Nejbližší pláže, Arenella a Fontane Biance, jsou vzdálené 4 kilometry. Ognina je residenční lokalita. Přiléhající pobřeží tvoří nízký útes s průzračnou vodou okouzlujícího kobaltového zabarvení. Je také výborným místem pro milovníky rybaření a najdeme zde známý malý přístav a námořní klub hostící mnoho lodí. Budovy vystavěné na pobřeží jsou hlavně větší i menší vily obklopené rozlehlými zahradami. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené přibližně 70km a je snadno dosažitelné za zhruba hodinu jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247