Zpět na výpis

Krásná vila se zahradou jen 200 m od moře, San Vincenzo

6 200m
ID: IT0640

Nedávno postavená vila na prodej v klidné vilové čtvrti situována pouze 200 metrů od moře v oblíbeném letovisku San Vincenzo...

Čtěte více

23 768 800 Kč

880 000 €

807 474 £

1 033 067 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nedávno postavená vila se nachází ve vilové čtvrti pouze 200 metrů od moře v San Vincenzu. Tato čtvrť kdysi patřívala carskému rodu Romanovců. Vila má plochu cca 300 m2 a je umístěna na pozemku o velikosti 600 m². Má také terasu s vířivkou. Dispozičně je vila rozdělena na obývací pokoj, kuchyň, 2 ložnice, komora a 2 koupelny v přízemí; v prvním patře je jedna ložnice s koupelnou. V suterénu je pak ještě pěkný obývací pokoj s kuchyní, ložnice s vlastní koupelnou, další 2 ložnice, koupelna a komora. Na zahradě jsou krásné, vzrostlé stromy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247