Zpět na výpis

Krásná vila s výhledem u Tropey

3 ano 4 000m
ID: IT0322

Jedinečná vila s dechberoucím výhledem se nachází je 4 km od moře v jižní Itálii…

Čtěte více

7 624 400 Kč

280 000 €

252 840 £

330 992 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečná vila se nachází jen 4 km od moře a 2 km od centra města Ricardi, městečko Tropea je vzdálené 15 minut jízdy autem. Vila se skládá z vybavené kuchyně, obývacího pokoje s krbem, dále jsou zde 3 velké ložnice, 2 koupelny a velká terasa s krásným výhledem na moře, na Liparské ostrovy a na Sicílii. Tři parkovací místa, garáž, ústřední topení, olivovníky a vzácné rostliny, gril a trouba na pizzu. Plocha vily je 120 m², plocha zahrady je 6000 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247