Zpět na výpis

Krásná vila s výhledem na Středozemní moře, Campiglia Marittima

7 ano 1 000m
ID: IT0118

Vila s velkým pozemkem na vrcholu kopce s nádherným výhledem na moře

Čtěte více

90 720 000 Kč

3 500 000 €

3 097 091 £

4 075 106 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila s 550 m² obytné plochy plus navíc dům pro hosty s přibližně 110 m² obytné plochy, byla postavena v polovině 19. století a byla zrekonstruována a modernizována v roce 1975. Tato krásná vila se nachází pouhých deset minut chůze od středověkého centra města Campiglia Marittima a 15 minut od nejvíce vyhledávaných perfektních pláží. Vedle je garáž pro 4 auta přístavba 3 skladovacích místností a stájí o celkové výměře 350 m². K objektu patří pozemek s více než 95,000 m² mírně zvlněného kopce se sadem starých olivovníků. Budovy se nachází na vrcholu kopce, ze kterého je nádherný výhled na moře a pobřeží. Hlavní budova má 4 podlaží plus sklep. Sestává ze 7 ložnic, 5 obývacích pokojů a jídelen a 5 vykachličkovaných koupelen. Vila má také terasu, ze které je krásný výhled přes romantickou toskánskou krajinu na Středozemní moře. Nemovitost je částečně zařízená, je vybavena olejovým topením a poplašným systémem. Nemovitost se nachází 45 minut od letiště v Pise a 2 hodiny od letiště Florencie a Říma. Pouhých 10 minut je vzdálena od kouzelného Hot spring SPA.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247