Zpět na výpis

Krásná vila s výhledem na moře, Fontane Bianche

4 ano 550m
ID: IT0499

Krásná prostorná vila s nádhernou rozlehlou zahradou, s výhledem na moře a v docházkové vzdálenosti na pláž, Fontane Bianche, Syracusy, Sicílie…

Čtěte více

9 415 175 Kč

365 000 €

327 895 £

411 898 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Krásná prostorná vila s výhledem na moře, s rozlehlou zahradou, v docházkové vzdálenosti 550 m od pláže, se nachází v letovisku Fontane Bianche na jihovýchodním pobřeží Sicílie v provincii Syrakusy. Vila je třípatrová a má dva samostatné vchody. Na úrovni přízemí, které má rozlohu cca 115 m², se nachází prostorná terasa o velikosti 60m², garáž, dále vstupní hala, prostorný obývací pokoj s krbem, další místnost s klimatizací, kuchyně a koupelna se sprchou. Z obývacího pokoje vede vnitřní schodiště do prvního patra, které má rozlohu také přibližně 115 m², a skládá se z předsíně, obývacího pokoje, tří místností s klimatizací, kuchyně, koupelny s vanou a z verandy o rozloze 20 m². Ve druhém podlaží se nachází místnost o rozloze 6 m² a terasa o rozloze 110 m² s výhledem na moře. V tomto prostoru se nalézá instalace systému pro solární panely a kotel. Venkovní prostor o rozloze 1600 m² zaujímá z části 1400 m² nádherná zahrada s trávníkem, citrusovým hájem, místem pro parkování, prostorem pro grilování a vodní nádrží s rybami. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km/50 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247