Zpět na výpis

Krásná vila s výhledem na moře, Fontane Bianche

4 ano 550m
ID: IT0499

Krásná prostorná vila s nádhernou rozlehlou zahradou, s výhledem na moře a v docházkové vzdálenosti na pláž, Fontane Bianche, Syracusy, Sicílie…

Čtěte více

9 614 100 Kč

365 000 €

326 300 £

433 048 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná prostorná vila s výhledem na moře, s rozlehlou zahradou, v docházkové vzdálenosti 550 m od pláže, se nachází v letovisku Fontane Bianche na jihovýchodním pobřeží Sicílie v provincii Syrakusy. Vila je třípatrová a má dva samostatné vchody. Na úrovni přízemí, které má rozlohu cca 115 m², se nachází prostorná terasa o velikosti 60m², garáž, dále vstupní hala, prostorný obývací pokoj s krbem, další místnost s klimatizací, kuchyně a koupelna se sprchou. Z obývacího pokoje vede vnitřní schodiště do prvního patra, které má rozlohu také přibližně 115 m², a skládá se z předsíně, obývacího pokoje, tří místností s klimatizací, kuchyně, koupelny s vanou a z verandy o rozloze 20 m². Ve druhém podlaží se nachází místnost o rozloze 6 m² a terasa o rozloze 110 m² s výhledem na moře. V tomto prostoru se nalézá instalace systému pro solární panely a kotel. Venkovní prostor o rozloze 1600 m² zaujímá z části 1400 m² nádherná zahrada s trávníkem, citrusovým hájem, místem pro parkování, prostorem pro grilování a vodní nádrží s rybami. Nejbližší letiště Catania Fontanarossa je vzdálené zhruba 70km/50 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247