Zpět na výpis

Krásná vila s výhledem na moře

3 1 ano
ID: SP0464

Vila s úžasným výhledem a vlastním bazénem v Mijas Costa…

Čtěte více

9 764 100 Kč

380 000 €

331 357 £

431 944 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Vila s krásným výhledem na moře v Mijas Costa, Costa del Sol. Nemovitost se nachází jen pár kroků od pláže, v blízkosti je občanská vybavenost - bary, restaurace, supermarket, MHD a golfové hřiště. Tento jednopatrový dům je rozdělen na vstupní halu, plně zrekonstruovanou a vybavenou kuchyň, společenskou místnost s krbem, jídelnu s výhledem na moře a přímým vstupem na terasu, dále jsou zde 3 velké ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelna. Hlavní ložnice má velkou šatnu a pracovnu. Okolo domu je dobře udržovaná zahrada, gril s pergolou, soukromý bazén s terasami a výhledem na moře. Objekt má velkou garáž s prádelnou. Tato nemovitost je ve velmi dobrém stavu, je vybavena klimatizací, dvojitým zasklením oken, poplašným systémem a satelitem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247