Zpět na výpis

Krásná vila s vlastním přístupem k pláži, Augusta

4 ano 10m
ID: IT0285

Úchvatná vila na Sicílii s vlastním přístupem na pláž…

Čtěte více

29 700 000 Kč
1 100 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila s přímým přístupem k moři. Vila dvě patra a velké verandy s výhledem na moře. V přízemí se nachází velký obývací pokoj, kuchyň, ložnice a dvě koupelny. V prvním patře (kam je možné se dostat jak zvenčí, tak zevnitř) je velká kuchyň s jídelním koutem a tři ložnice, každá s vlastní koupelnou. Vila je obklopena typickými středomořskými rostlinami. Plocha domu je 300 m², plocha pozemku 1200 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247