Zpět na výpis

Krásná vila s panoramatickým výhledem na moře, Augusta

5 ano 2 000m
ID: IT0828

Tato elegantní a velmi prostorná vila se může pochlubit nádherným, panoramatickým výhledem na moře. Nachází se v sicilské Augustě, jen 2 km od pláže...

Čtěte více

9 124 200 Kč

370 000 €

330 252 £

356 902 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní vila na prodej v panoramatické poloze s úchvatným výhledem na moře v Augustě. Centrum města je vzdálené cca 4 km, nejbližší pláž je 2 km daleko.

Vila byla postavena v 90.letech, ale je v perfektním stavu a okamžite obyvatelná. Vila má celkem 3 podlaží, 2 vchody a je situována na pozemku o velikosti cca 1000 m2. Vila sestává z obývacího pokoje, jídelny se vstupem na verandu s výhledem do zahrady a na moře, dále je zde prádelna, 2 koupelny, 2 ložnice a pracovna v přízemí, respektive mezipatře. V další patře je zcela samostatný byt s obývacím pokojem, kuchyní, 2 ložnicemi, z nichž jedna má šatnu, a 2 koupelnami. Na tomto podlaží je také krásná terasa s výhledem na moře. V suterénu je garáž a další, velkorysý prostor.

Vila má solární panely, vrt a na pozemku je možné postavit bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247