Zpět na výpis

Krásná vila s bazénem v Marbelle

3 1 900m
ID: SP0581

Krásná stylová vila s bazénem ve vynikající poloze nedaleko moře i centra města se snadným přístupem ke staré dálnici...

Čtěte více

19 972 600 Kč

740 000 €

677 911 £

872 280 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná a luxusní vila se nachází v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Marbelly zhruba 900 metrů od moře. Nemovitost má vynikající polohu. Je odsud velmi snadný přístup ke staré dálnici A7. Do centra Marbelly dojedete za pouhých 10 minut a 15 minut je vzdáleno Puerto Banús. Vila má užitnou plochu 219 m2 + 70 m2 terasa. Najdete zde 3 velké ložnice, 4 koupelny, obývací pokoj a kuchyň s jídelnou. Díky velkým oknům je dům světlý a prosluněný. Pozemek má rozlohu 525 m2 a nachází se na něm zahrada a krásný bazén. Dům je vybaven teplou a studenou klimatizací, má dvojitě prosklená okna, pěknou krytou terasu a centrální vytápění. Calahonda se nachází mezi Marbellou a Fuengirolou. Její hlavní oblast je plná restaurací a obchodů včetně 3 obchodních center. V blízkém okolí najdete 10 golfových hřišť a tenisových kurtů.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247