Zpět na výpis

Krásná vila přímo u moře, Zadar

1 ano 10m
ID: CH0051

Krásná vila v první řadě u moře v klidné oblasti nedaleko Zadaru s bazénem, saunou, vířivkou a vlastním fitness...

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásnou vilu, která se nachází v klidné turistické destinaci nedaleko Zadaru, v 1. řadě u moře v obci Posedarje. Exteriér a interiér této moderní a elegantní budovy s jednoduchými liniemi potěší i ty nejnáročnější hosty, stejně jako nerušený magický výhled z vily na křišťálově čisté Jaderské moře. K dispozici jsou zde 3 parkovací místa. Užitná plocha nemovitosti činí 350m2 a skládá se ze dvou podlaží. Ve světlém a sluncem prozářeném přízemí vily se nachází elegantní a plně vybavená kuchyň s jídelním koutem s 10 místy. Kuchyň je propojena s pohodlným obývacím pokojem s přístupem na terasu. Zdejší luxus a maximální pohodlí umocňuje fitness místnost, sauna a vířivka s výhledem na moře. Pozemek, který vilu obklopuje, má rozlohu 1 271m2. Na krásně upraveném nádvoří před vilou se nachází atraktivní bazén obklopený lehátky. Pláž odsud leží jen pár metrů a je přístupná po kamenných schodech. Ve dvoře vily je také umístěna venkovní kuchyň pro přípravu čerstvých a chutných jídel, která si mohou hosté vychutnat na terase a kulečníkový stůl. Pro nejmladší se ve dvoře nachází dětské hřiště pokryté umělou trávou.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247