Zpět na výpis

Krásná vila přímo u moře, Fontane Bianche

3 ano 1m
ID: IT0450

Stačí pár kroků ze zahrady této pěkné vily v přímořské vesničce Fontane Bianche v syrakuské provincii a ocitnete se rovnou na nádherné pláži…

Čtěte více

10 509 660 Kč

399 000 €

356 695 £

473 387 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila se rozkládá na 130 m2 a jednom patře. Sestává z prostorného obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou, tří ložnic a dvou koupelen. Z obývacího pokoje se dostanete na terasu, odkud je okouzlující výhled do zahrady a na moře. Vilu obkopuje pečlivě udržovaná zahrada o ploše 400 m2, které dominuje sluneční terasa sousedící s pláží. Vila byla postavena na pilotách, aby mohl být výhled na moře ničím nerušen.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247