Zpět na výpis

Krásná vila přímo na pláži v Granelli

3 ano 10m
ID: IT0287

Vila přímo na jedné z nejhezčích sicilských pláží…

Čtěte více

10 530 000 Kč
390 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná vila přímo na nádherné pláži v Granelli. Vila byla nedávno zrekonstruovaná a hraničí přímo s jednou z nejkrásnějších pláží na Sicílii. Ve vile je obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice, z nichž jedna je s vlastní koupelnou, 1 koupelna a šatna. Z verandy je výhled přímo na moře, je zde také sprchový kout s vlastním sociálním zařízením. Vila má dvě venkovní parkovací stání. Granelli je velmi klidné místo, ideální místo pro klidný odpočinek. Nemovitost se nachází 108 km od letiště Catania. Plocha domu je 110m², pozemek je velký 358m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247