Zpět na výpis

Krásná vila na Lago di Garda s výhledem na jezero

3
ID: IT0672

Velká vila s výhledem na Lago di Garda a možností turistického pronájmu typu B&B

Čtěte více

10 533 900 Kč

390 000 €

357 858 £

457 836 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila obklopená velkým pozemkem byla částečně zrekonstruována a nachází se v klidné lokalitě s výhledem na jezero Lago di Garda v městečku San Zeno di Montagna. Nemovitost slouží v současné době jako B & B. Je proto ideální k investici se ziskem z turistického pronájmu, ale dá se využít i jako prázdninové, nebo trvalé bydlení. Nemovitost má 2 podlaží a její užitná plocha činí 150 m2. Skládá se z obývacího pokoje s krbem, jídelny, kuchyně, 3 dvoulůžkových ložnic, 2 koupelen, garáže pro 3 auta a sklepu. Součástí prodeje je i velký pozemek o rozloze 1 200 m2 s možností výstavby bazénu. Po technické stránce zde byla nedávno zrekonstruována kuchyň, koupelna a topný systém. San Zeno di Montagna leží na západním svahu Monte Baldo zhruba 10 km od jezera Lago di Garda. Nabízí nádherné výhledy na jezero, proto bývá přezdíváno jako balkon jezera Lago di Garda. Jedná se o klidnější letovisko, které je ideálním bodem pro pěší, nebo horskou turistiku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247