Zpět na výpis

Krásná vila na Lago di Garda s výhledem na jezero

3
ID: IT0672

Velká vila s výhledem na Lago di Garda a možností turistického pronájmu typu B&B

Čtěte více

10 258 950 Kč

390 000 €

336 613 £

465 596 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila obklopená velkým pozemkem byla částečně zrekonstruována a nachází se v klidné lokalitě s výhledem na jezero Lago di Garda v městečku San Zeno di Montagna. Nemovitost slouží v současné době jako B & B. Je proto ideální k investici se ziskem z turistického pronájmu, ale dá se využít i jako prázdninové, nebo trvalé bydlení. Nemovitost má 2 podlaží a její užitná plocha činí 150 m2. Skládá se z obývacího pokoje s krbem, jídelny, kuchyně, 3 dvoulůžkových ložnic, 2 koupelen, garáže pro 3 auta a sklepu. Součástí prodeje je i velký pozemek o rozloze 1 200 m2 s možností výstavby bazénu. Po technické stránce zde byla nedávno zrekonstruována kuchyň, koupelna a topný systém. San Zeno di Montagna leží na západním svahu Monte Baldo zhruba 10 km od jezera Lago di Garda. Nabízí nádherné výhledy na jezero, proto bývá přezdíváno jako balkon jezera Lago di Garda. Jedná se o klidnější letovisko, které je ideálním bodem pro pěší, nebo horskou turistiku.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247