Zpět na výpis

Krásná vila na kouzelném místě v první linii u moře v Portobello di Gallura

5 1 ano 50m
ID: IT1189

Velký dům v Portobello di Gallura v první linii u moře a pár kroků od písčité pláže s bazénem a moderní dispozicí s 5 ložnicemi a 5 koupelnami

Čtěte více

72 005 250 Kč

2 850 000 €

2 439 533 £

3 037 299 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jednoduše nádherná samostatná vila s bazénem v první linii u moře, která je součástí exkluzivní 24h denně hlídané osady Portobello di Gallura na severním pobřeží Sardinie. Jedinečný výhled na moře, písečná pláž i útesy v bezprostřední blízkosti domu a celoroční občanská vybavenost.

LOKALITA: Portobello di Gallura je osada soukromých luxusních vil s omezeným přístupem pouze pro majitele, které se rozkládá na asi 100 hektarech a 3km skalnatého pobřeží s malými plážemi a zátokami a severovýchodě Sardinie. Osada byla vytvořena v šedesátých letech skupinou architektů, kterým učarovala zdejší krajina a dali si za cíl vybudovat harmonický celek, který by obyvatelům umožnil soustředit se na základní hodnoty a žít v harmonii mezi sebou a okolní přírodou. Vily v této oblasti sjednocuje jednotný styl s důrazem na přírodní materiály s přítomností velkých zahrad a teras, díky kterým majitelé mohou trávit většinu času venku. Přístup do osady je zajištěn na obou stranách přes bariéry s 24-hodinovou ochranou a hlídačem po celý rok. Vily jsou zasazeny v bujné přírodě, které jsou protkány cestičkami vedoucími k moři. V areálu funguje také celoroční restaurace, pizzerie a plážový bar. K dispozici je také trafika a minimarket. K dispozici je také fotbalové hřiště a tenisový kurt. Portobello di Gallura je vzdáleno 2h od letiště v Algheru a 1h15 od letiště v Olbii. V okolí je možné navštívit další přírodní skvosty a zajímavá místa jako například letovisko Costa Paradiso, přístav Santa Teresa Gallura. Světoznámé Porto Cervo s prestižními obchody a restauracemi je vzdáleno hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato vzácná vila má opravdu bezkonkurenční polohu hned u moře s neskutečným výhledem na divoké skalnaté pobřeží. Pozemek nemovitosti se rozkládá na cca 2070m2 s velkou zahradou s bazénem se slanou vodou a trávníkem. K dispozici je také venkovní trouba na pizzu. Vila je obklopena středomořskými stromy a keři, které vytvářejí klidnou atmosféru a zajišťují naprosté soukromí. Jednopodlažní dům u celkové výměře cca 277m2 se soustřeďuje okolo několikaúrovňového obývacího pokoje, který se dělí na jídelní část s kuchyní a odpočinkovou část s velkým sofa a krbem. Francouzská okna vedou na verandu, kde je ideální prostor pro venkovní stolování po celý rok. Samozřejmostí je moderní uspořádání s maximálním komfortem, takže každá z 5 ložnic disponuje svou vlastní koupelnou. Interiér je jednoduše, ale vkusně zařízen v typickém sardinském stylu s hojným užitím kamene a časté bílo-modré barevne kombinaci s přímořským nádechem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528