Zpět na výpis

Krásná vila kousek od moře, Bonifati

3 ano 50m
ID: IT0479

Prostorná vila s terasou s výhledy na moře obklopená zelení parku San Francesco nedaleko obce Bonifati je úplnou oázou klidu…

Čtěte více

7 232 400 Kč

280 000 €

251 553 £

318 384 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Vila je ve výborném stavu a částečně zrekonstruovaná: v roce 2015 byly zrekonstruovány koupelny a v loňském roce proběhly vnější úpravy. Park San Francesco je oplocený a hlídaný po celý rok, k dispozici je společný bazén a mnoho zelených ploch. Potřebné služby se nacházejí v docházkové vzdálenosti. Ve vile, která má celkovou plochu 150 m2, se nalézá obývací pokoj s kuchyní, koupelna a zastřešené sloupoví. V patře jsou k dispozici tři ložnice, koupelna a terasa s výhledem na moře. Vila je obklopena udržovanou zahradou o 250 m2. Okna jsou dřevěná a vybavena sítěmi proti hmyzu, na podlahách je keramická dlažba. Krásné prostředí parku, blízkost moře a klid dělají z této vily ideální letní sídlo.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247