Zpět na výpis

Krásná farma s výhledem na údolí řeky Tibery

4 1
ID: IT0581

Krásný statek s velkým potenciálem k pronájmu ponořený v zeleni s výhledem na údolí Tibery nedaleko města Todi…

Čtěte více

15 576 750 Kč

630 000 €

543 047 £

665 901 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento dům byl, podobně jako mnoho jiných, původně statkem a je postaven z kamene. Jeho dispozice je velmi výhodná, protože spojovací dveře umožňují dům rozdělit a vytvořit samostatný prostor pro hosty či klienty. Oba obývací pokoje mají velký kamenný krb a dveře do zahrady. Všechna podlaží jsou vyrobena z ručně vyráběného kamene. Strop má dřevěné trámy a cihly. Nemovitost je v dobrém stavu, ale vzhledem k tomu, že byla ve vlastnictví staršího majitele, mohou kupující zatoužit po aktualizaci a modernizace kuchyně a koupelen. Nemovitost se nachází na klidném místě a patří k ní i velký bazén. Interiér brilantně kombinuje stylový a moderní nábytek. Užitná plocha nemovitosti činí 207 m2. V přízemí se v jeho první polovině nachází obývací pokoj, ložnice, koupelna, pracovna, kuchyň a komora. Druhá polovina přízemí je složena z koupelny s vanou, obývacího pokoje, jídelny a kuchyně. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové a 1 jednolůžková ložnice s ensuite koupelnou. Pozemek má rozlohu 2,99 ha. Skládá se z lesů, olivového háje a zahrady. Bazén má vnitřní část vydlážděnou z tmavě modrých dlaždic. V zadní části domu se nachází terasa ve stínů stromů s výhledem do údolí. Nejbližší vesnice je vzdálena asi 2,5 km a nabízí bar a restauraci. Další 2 vesnice cca 5 km nabízejí super trhy, lékárnu, bar, mini lázně, kadeřnictví a poštu. Nachází se mezi městy Todi a E45 a Orvieto a A1. Zároveň se odsud snadno dostanete do Říma i Toskánska. Nejbližší mezinárodní letiště se nachází v blízkosti Perugii.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247